1:29 PM
Як вибрати кухню для офісу: звертаємо увагу на головні чинники

Як вибрати кухню для офісу: звертаємо увагу на головні чинники

Кожна людина, яка працює, проводить в офісі значну частину життя. Керівники фірм повинні заздалегідь подбати про комфорт для своїх співробітників. Це стосується не тільки облаштування робочих зон, а й приміщення, відведеного під кухню.

Грамотно спроектована офісна міні-кухня швидко окупиться і виправдає себе у вигляді підвищення мотивації колективу і підвищення продуктивності праці. На затишній офісній кухні можна розігріти обід, випити чашку ароматної кави, помити посуд і спокійно поспілкуватися.

При виборі офісної кухні важливо звертати увагу на наступні чинники:

  1. конструкція кухні: вона повинна бути максимально функціональною, з великою кількістю поличок, підставок і ящиків;
  2. матеріал виготовлення: цей вибір обумовлюється бюджетом компанії, однак акцент ставиться на використанні міцних, надійних і безпечних матеріалів;
  3. репутація виробника: солідна меблева фабрика не тільки виробляє меблі, а й надає гарантію, що забезпечує покупцям придбання по-справжньому якісної продукції з можливістю заміни або повернення в разі виявлення браку.

Офісна кухня: сучасні проекти за доступною ціною

Спеціалізована компанія проектує і виготовляє офісні кухні, які відрізняються компактністю, і функціональністю. Будь-який проект - результат копіткої праці дизайнерів, які враховують кожну деталь, необхідну для створення ідеальної кухні.

Ціновий діапазон міні-кухонь від виробника дозволяє підібрати оптимальний варіант. Абсолютним "лідером" продажу офісних міні-кухонь виступає недорога (бюджетна) модель хорошої якості.

Офісні кухні під замовлення від виробника

Купувати кухню для офісу від виробника вигідно, в першу чергу, через доступну ціну. Меблева фабрика приймає замовлення на виготовлення абсолютно різних кухонь, з урахуванням всіх побажань клієнта щодо розмірів, колірного оформлення, рішень щодо функціональності.

Переглядів: 158 | Додав: abel | Теги: поради, офіс, кухня | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar