7:23 PM
Як меблі впливають на ваш бізнес?

Як меблі впливають на ваш бізнес?

бізнес Ми неодноразово наголошуємо, що в сучасному бізнес-середовищі інтер'єр вашого офісу грає дуже важливу роль. Робочий простір вашої фірми може як привернути до себе, так і навпаки, залишити у відвідувача негативне враження. На жаль, далеко не всі керівники ухвалюють рішення облаштувати свою компанію якнайкраще. Адже ще залишаються ті, хто вважає стильний офіс надмірністю, а корпоративний імідж - абстракцією. Для таких людей у ​​нас є кілька переконливих аргументів.

Отже, на що впливає добре облаштований офіс?

Люди. Цей пункт самий великий і найбільш значимий. Ваш персонал, клієнти, партнери, навіть випадкові відвідувачі - це основоположна частина будь-якого бізнесу. Тому важливо, щоб їм було комфортно і приємно знаходитися в компанії.

Персонал безпосередньо є рушійною силою будь-якої справи. Якщо Вашим співробітникам зручно в офісі - вони будуть краще працювати. І позаурочні будуть здаватися не такими жахливими.

Продуманий офіс привертає високопрофесійних людей. Адже коли людина приходить на роботу, умови офісного побуту стають практично такими ж пріоритетними, як зарплата. Справжній професіонал навряд чи погодиться працювати в абияк обставленому офісі. Справа навіть не в дизайні. Просто офіс - це демонстрація того, як керівник ставиться до своїх людей, наскільки тут цінується якість праці і життя в цілому.

Клієнти і партнери також керуються цим критерієм. Хоча їм не потрібно постійно перебувати на Вашій території, сприятливе враження все одно важливе. Адже якщо відвідувачам буде незручно сидіти на зустрічі, бажання продовжувати співпрацю у них може і пропасти.

меблі Купити якісні офісні меблі - це не просто створити картинку успішної фірми, а й подбати про здоров'я її співробітників. А здоровий співробітник - хороший співробітник.

Гроші. Дуже часто багато керівників вважають за краще купити дешеві меблі. Спочатку це здається розумним рішенням - навіщо багато витрачати на щось для офісу. А ось з іншого боку - такі вироби ламаються швидше, можуть навіть загрожувати життю людини (низька якість матеріалів і погана збірка). Тому змінювати щось з меблевого ансамблю доведеться регулярно, а це ніяка не економія, а навпаки - зайві витрати.

До того ж, якщо в компанії хоч трохи піклуються про дизайн, то виникає інше питання: як купити меблі, які впишуться в загальну картину?

Статус і стиль. І знову про корпоративний імідж. Чим краще продумано офісний простір, тим вище показник успіху фірми. Тим більше, серйозне ставлення до роботи проявляється в деталях. А офіс - це дуже важлива деталь. Не обов'язково обставляти кабінети меблями преміум класу. Прості, але якісні вироби і трохи креативу в дизайні - і вашу компанію будуть вважати перспективною і просунутою.

Люди ходять на роботу щодня. І проводять там мінімум 8 годин свого часу. Ідеально обставлений офіс буде сприяти тому, щоб приходити сюди було приємно. А це вже багато значить.

Переглядів: 132 | Додав: abel | Теги: дизайн, бізнес, офіс | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar